Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 623 от 07.12.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Щодо підвищення екологічності дозволів!

Шановні учасники Асоціації!

В доповнення до нашої інформації від 03.04.2019 хочемо повторно привернути Вашу увагу до того факту, що у ході проведення засідань Змішаних Комісій з питань міжнародних автомобільних перевезень з іноземними державами, особливо європейськими, нашими іноземними партнерами з кожним роком підвищуються вимоги до екологічного стану транспортних засобів.

Відтак кількість дозволів, які виділяються, напряму залежить від вищенаведеного фактору.

Впродовж останніх років введені нові категорії дозволів – для транспортних засобів категорії Євро-6, зокрема, з Італією, Німеччиною та Швецією.

Рішенням засідання Змішаної українсько-британської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень з 1 січня поточного року встановлено бездозвільне виконання перевезень транспортними засобами категорій Євро-5 та Євро-6.

Французька сторона виділила Україні на 2019 рік багаторазові дозволи Євро-5. Протоколом засідання Змішаної українсько-французької Комісії також встановлено, що з 1 січня 2020 рокуперевезення до Франції здійснюватимуться екологічними транспортними засобами виключно категорії Євро-5 і Євро -6.

Австрійська сторона підкреслила у ході переговорів, що з 2020 року у землі Тіроля буде заборонено в’їзд транспортних засобів категорії Євро-3.

Цьогоріч дозволи для виконання перевезень до Швеції надані на транспортні засоби не нижче Євро-4.

Також, якщо українська сторона звертається з проханням про надання додаткової кількості дозволів, то іноземні партнери, як правило, задовольняють такі прохання шляхом надання додаткових квот дозволів категорій Євро-5 і Євро-6 – приклади: у 2018 році надавались додаткові квоти дозволів Австрії, Італії, Німеччини, Польщі, Словаччини та Франції категорії Євро-5, а також додаткові квоти дозволів Австрії категорії Євро-6.

Поряд з цим через брак дозволів ряду країн Мінінфраструктури вимушене йти на непопулярні кроки і щорічно встановлювати додаткові обмеження на використання іноземних дозволів: проводити їх оформлення на завантажені транспортні засоби, на певні види перевезень, на автомобілі, повна маса яких перевищує 10 тонн, на автомобілі певних екологічних категорій. Зокрема на 2019 рік прийняте рішення щодо видачі дозволів Республіки Польща на транспортні засоби не нижче Євро-3, враховуючи те, що польською стороною їх кількість зменшена з 200 тисяч до 160.

Крім того, європейськими країнами здійснюється підвищення вартості дорожніх зборів в першу чергу для автомобілів нижчих екологічних категорій, про що, зокрема, повідомлялося на нашому сайті 24.05.2019. У нашому повідомленні зазначалось, що у Данії, Люксембурзі, Нідерландах і Швеції місцеві та іноземні вантажні автомобілі з загальною масою 12 тонн і вище, що пересуваються по місцевих автомагістралях, обкладаються дорожнім збором у вигляді так званої Євровіньєтки. За даними Німецької асоціації експедиції і логістики (DSLV), тарифи на Євровіньєтку будуть підвищені в два етапи - 1 липня 2019 року та 1 січня 2020 року.

Збільшення з 1 липня 2019 року в основному відноситься до старих автомобілів, які відповідають нормам Євро-4 і нижче. Наприклад, річна плата за транспортні засоби з чотирма і більше осями Євро-4 збільшиться з нинішніх 1250 євро до 1404 євро. Для транспортних засобів класу Євро-3 з чотирма осями і більш ставка підвищиться з 1250 євро до 1543 євро. Вартість денної віньєтки буде підвищена з 8 до 12 євро для всіх категорій.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати цю інформацію при плануванні подальшої роботи.

Департамент транспортної політики

 

 

 

 

2019-07-15
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!